Zielona Flaga już po raz trzeci!!!!

Już po raz trzeci zdobyliśmy CERTYFIKAT „Zielona Flaga”. Udział w programie to podsumowanie wszystkich ekologicznych działań, których celem jest zbliżenie dzieci do środowiska przyrody, stworzenie możliwości większej aktywności i bezpośredniego kontaktu z nią, a także wyrobienie prawidłowych nawyków żywieniowych, segregacji śmieci, oszczędzania energii. Cieszymy się ,że prowadzone akcje , konkursy, wycieczki i warsztaty znalazły uznanie kapituły oceniającej sprawozdanie za rok szkolny 2015/16.

Uroczyste wręczenie certyfikatu odbyło się w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi. Przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 1 Dyrektor Anna Leśniak, koordynator projektu Ewa Kisiel wraz z Waldemarem Boryniem, naczelnikiem Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu, odebrali 3-letni certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań Programu Eco-Schools.