"Moja wymarzona ekopracownia"

Szkoła Podstawowa nr 1 z Klasami Integracyjnymi  im. Kazimierza Promyka  w Pabianicach w roku 2013 uzyskała od WFOŚ i GW w Łodzi dofinansowanie w formie dotacji w ramach konkursu pn. "Moja wymarzona ekopracownia".
Zadanie: "Zasoby przyrody - ekopracownia Szkoły Podstawowej nr 1 z Klasami Integracyjnymi im.K.Promyka w Pabianicach".
Wartość ogólna zadania wynosi 38 441,50zł z czego 34 441,50 pochodzi z dotacji WFOŚ i GW w Łodzi.
Dotacja obejmuje:

• zakup pomocy dydaktycznych np.: mikroskopów, kompasów, przewodników do rozpoznawania roślin i zwierząt, modeli komórki roślinnej i zwierzęcej,
  • zakup sprzętu komputerowego, tablicy multimedialnej,
  • wyposażenie pracowni np.: w meble,stojaki na mapy i plansze, żaluzje,
  • prace remontowe - malowanie pracowni.