Skład Samorządu Uczniowskiego

W dniu 9.10.2018 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wzięło udział 221 głosujących uczniów.  Komisja skrutacyjna  w składzie : Zuzanna Janicka, Wiktoria Słomian i Adami Cichała zweryfikowała wszystkie karty do głosowania. Głosów ważnych było 170, natomiast nieważnych : 51.  W skład komisji wyborczej weszli: Zuzanna Koteras, Dawid Marcinkowski, Adam Bakuła i Amelia Kisiel.

W skład SU wchodzą:

Jatczak Malwina VIIIa
Oleszczak Patrycja VIIIb
Sobaniec Kamil VIIIb

W galerii zdjecia z przebiegu wyborów.