Dzień Czerwnej Czapeczki 2019-12-10

W piątkowe popołudnie- 6 grudnia, w naszej szkole odbyły się nietypowe Mikołajki - mianowicie dzień ten, był Dniem Czerwonej Czapeczki. Uczniowie klas Ia i Ib zgromadzili się w sali gimnastycznej.
Tam Pani Iwona Kamińska oraz Pani Dagmara Stępkowska przygotowały mikołajkowe atrakcje. Była gawęda o świętym Mikołaju, zagadki z nim związane oraz sportowe zmagania. Podczas spotkania rozstrzygnięty został również Konkurs Plastyczny dla klas pierwszych pt. "Portret świętego Mikołaja". Na konkurs wpłynęło ponad 30 prac. Werdykt nie był prosty.
Przyznano trzy miejsca i dwa wyróżnienia.
Miejsce I - Piotruś
Miejsce II - Amadeusz
Miejsce III - Kuba S.
Wyróżnienie - Martynka P.
Wyróżnienie - Tereska
Wszyscy uczestniczy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział.
Bardzo dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnyc
h.