Mistrzostwa Pabianic w tenisie stołowym

6 listopada odbyły się  Mistrzostwa Pabianic w tenisie stołowym szkół podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci.

Chłopcy, którzy reprezentowali naszą szkołę Oliwier Michułka i Alan Zimoch zajęli III miejsce! Jeszcze lepiej poradziły sobie dziewczęta Amelia i Marysia Kisiel, które zajęły II miejsce i awansowały do rozgrywek powiatowych. Tam również zajęły II i awansowały do półfinałów wojewódzkich. Ostatecznie zajęły V miejsce. Opiekunami Jolanta Duliniec i Adam Krzoska.