Witamy na naszej stronie

Witamy w ponad 120-letniej pabianickiej "Jedynce". Nasza placówka pragnie zapewnić uczniom jak najlepsze warunki do nauki oraz wszechstronnego rozwoju. Czynimy wszystko, aby Państwa pociechy czuły się w szkole bezpieczne, a środowisko było im przyjazne. Zapewniamy fachową opiekę wysoce wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, efektywnie kształcąc i wychowując Państwa dzieci.
Kadra Pedagogiczna

 

Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1
« powrót

Pierwsze koty za płoty...

  Tradycyjnie, jak każdej jesieni, Pabianicki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego ogłosił konkurs recytatorski dla uczniów klas I "Barwy Jesieni". Naszą szkołę reprezentowały dwie dziewczynki: Ewa z I a i Zuzia z kl. I b, które zaprezentowały wiersze: "Pani Jesień" i "Nieroztropny Jacuś".
Jak zawsze poziom konkursu był bardzo wysoki i nasze uczennice musiały zmierzyć się nie tylko z własną tremą, ale i bardzo silną konkurencją. Dziewczynki jednak nie poddały się i wypadły bardzo dobrze.
Niecierpliwie czekamy na wyniki, a pierwszaki mają już za sobą premierowy udział w prawdziwie szkolnym konkursie.
Maria Bryk- Malinowska