Pierwsze koty za płoty...

Tradycyjnie, jak każdej jesieni, Pabianicki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego ogłosił konkurs recytatorski dla uczniów klas I "Barwy Jesieni". Naszą szkołę reprezentowały dwie dziewczynki: Ewa z I a i Zuzia z kl. I b, które zaprezentowały wiersze: "Pani Jesień" i "Nieroztropny Jacuś".
Jak zawsze poziom konkursu był bardzo wysoki i nasze uczennice musiały zmierzyć się nie tylko z własną tremą, ale i bardzo silną konkurencją. Dziewczynki jednak nie poddały się i wypadły bardzo dobrze.
Niecierpliwie czekamy na wyniki, a pierwszaki mają już za sobą premierowy udział w prawdziwie szkolnym konkursie.
Maria Bryk- Malinowska