Witamy na naszej stronie

Witamy w ponad 120-letniej pabianickiej "Jedynce". Nasza placówka pragnie zapewnić uczniom jak najlepsze warunki do nauki oraz wszechstronnego rozwoju. Czynimy wszystko, aby Państwa pociechy czuły się w szkole bezpieczne, a środowisko było im przyjazne. Zapewniamy fachową opiekę wysoce wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, efektywnie kształcąc i wychowując Państwa dzieci.
Kadra Pedagogiczna

 

Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1
« powrót

Spotkanie z policjantem 2019-11-17

Bezpieczeństwo dzieci jest naszym podstawowym dążeniem, dlatego zaprosiliśmy do kl. I b dwie, przemiłe panie policjantki, które przeprowadziły z dziećmi lekcję na temat podstawowych zasad zachowania w trudnych sytuacjach. Dzieci poznały zasady bezpiecznego zachowania się w szkole i poza nią, w kontaktach z nieznajomymi, podczas korzystania z telefonów, komputerów, internetu. Panie policjantki przyszły ubrane w stroje cywilne, przez co chciały pokazać uczniom, że nie taki policjant straszny, jakby mogło się wydawać. Pokazały za to maluchom swoje prawdziwe odznaki oraz legitymacje służbowe. Pierwszaki obdarowały gości rysunkiem oraz umówiły się na kolejne spotkanie, tym razem w Komendzie Powiatowej Policji.
Przygotowała: Maria Bryk-Malinowska