Wycieczka do Pszczyny

W dniu 14.11.2019 uczniowie SP 1 (cała klasa 5B, 5A, 5C, 4A,4B, 3B,6B) pojechali na jednodniową wycieczkę do Pszczyny z opiekunami p.Anią Grabarz, Anią Ćwiklinską i Magdalena Bąkowska-Tarnecką. Wyjechali o 5 rano. Ok 9.30. dostarli do Pszczyny. Czekała na nich pierwsza atrakcja -Skansen Wsi Pszczyńskiej. Następnie spacerkiem udali się do Muzeum Zamkowego - Pałacu Hochbergów. Gdzie mieszkała mi.n. księżna Daisy.Po zwiedzaniu Pałacu czekał na nich ciepły posiłek w Karczmie Richarda. A po obiadku uczniowie odwiedzili Pokazową Zagrodę Żubrów w Pszczynie. Do Pabianic wrócilismy ok.21.