Ślubowanie klas I 2019-10-30

Pierwszoklasiści z naszej szkoły są pełnoprawnymi uczniami! 25 października odbyło się pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień.
Uroczystość dla klas pierwszych przygotowały wychowawczynie p. Justyna Rygiel oraz p. Maria Bryk-Malinowska, a poprowadził Oliwier z klasy VI. Zgodnie z tradycją, pierwszoklasiści musieli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wspólnie śpiewali piosenki, recytowali wiersze, wykazali się znajomością języka angielskiego. Po ślubowaniu Pani Dyrektor Anna Leśniak i Pani Wicedyrektor Angelika Ziółkowska- Michułka pasowały dzieci na uczniów.
Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz legitymacje. Każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie, po czym udali się do swoich sal na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Przygotowała: Justyna Rygiel