AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 2019-10-30

W minioną sobotę 19 października siedmioro uczniów z „Jedynki” wraz z rodzicami, koordynatorem projektu Kamilą Myszka – Marcinkowską oraz Agnieszką Juraszek, asystentem projektu, wzięli udział w III edycji Akademii Przyszłości. Inauguracja ta, rozpoczęła ośmiomiesięczną współpracę naszych uczniów z wolontariuszami zwanymi w Akademii „Tutorami”. Spotkanie to, odbyło się na Wydziale Politechniki Łódzkiej. Dzieciaki otrzymały tam swoje pierwsze indeksy sukcesów, ale także sporą ilość upominków.
Wcieliły się w rolę chemika, który tworzył niepękające bańki mydlane. Jak co roku, był tort i słodki poczęstunek, ale największym powodzeniem w tym roku cieszył się świeżo robiony popcorn. Wyjazd ten, przyniósł bardzo dużo radości naszym pociechom. Myślę, że nie mogą doczekać się spotkań ze swoimi wolontariuszami i podobnych wspólnych wyjazdów.
Przygotowała: Kamila Myszka -Marcinkowska