Podwójny sukces Kuby

Jakub Subczyński to uczeń klasy 6b wykazujący się zdolnościami głównie matematycznymi i muzycznymi, ale także informatycznymi, sportowymi i plastycznymi. Uzyskuje wysokie wyniki w nauce, jego średnia ocen należy do najwyższych w szkole.
        Jakub od kilku lat bierze udział w Międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny” otrzymując wyróżnienia lub wynik bardzo dobry. W ubiegłym roku szkolnym zdobył najwyższy tytuł – laureat. Jakub wykazuje zdolności matematyczne na co dzień, lubi także grafikę komputerową – stosując program graficzny otrzymał wyróżnienie w miejskim konkursie na zaprojektowanie biletu autobusowego. Praca Jakuba była jedyną wyróżnioną pracą wykonaną techniką komputerową.
       W zawodach sportowych Kuba grupowo lub indywidualnie zdobywa również wysokie miejsca.
       Jakub jest także uczniem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie organów, osiąga wysokie noty i wraz z innymi uczniami koncertuje w lokalnych kościołach oraz na występuje na apelach i uroczystościach.

Za liczne osiagnięcia Kuba został doceniony uzyskując stypendium Łódzkiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole oraz nagrodę Rady Miejskiej w kategorii "nauka". Stypendium ŁSPS uczeń odebrał w obecności rodziców, dyrektora szkoły i wychowawcy klasy na uroczystej gali w Muzeum Miasta Łodzi.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.