Rajd Integracyjny

Jedynkowy Rajd Integracyjny dla klas 4-8 na Lewitynie  odbył się przy pięknej,słonecznej pogodzie co sprzyjało aktywności na świeżym powietrzu. A gier i zabaw było co niemiara. Rzucanie w balony, owijanie folią streczową, wymiana koszulki, przekazywanie hoola-hop, skakanie po blokach, przenoszenie kubków za pomocą gumki i linek.  Po takich aktywnych zajęciach każdy uczeń mógł posilić się pieczoną kiełbasą z chlebkiem z ogniska. Wszyscy wróciliśmy do szkoły bardzo zadowoleni choć trochę było nam żal że kolejny rajd dopiero za rok.

M.B-T