Kolejny obóz EuroWeek – Szkoła Liderów

Kolejny obóz EuroWeek – Szkoła Liderów zakończony sukcesem. Nasi uczniowie spędzili 5 dni w malowniczej wsi Różanka w woj. dolnośląskim, gdzie pod okiem wolontariuszy z Indonezji, Meksyku, Kolumbii i Włoch doskonalili swoje umiejętności językowe, a przy tym świetnie się bawili. Jak zwykle nie zabrakło muzyki, tańców narodowych oraz wspólnego śpiewania. Nowością był wieczór pod hasłem Polish Night, kiedy to nasza grupa prezentowała wolontariuszom hymn Polski. Podczas obozu nasi uczniowie wraz z rówieśnikami ze szkoły w Czułowie i Garwolinie tworzyli filmiki, przedstawiali scenki, prezentowali choreografię do wylosowanych tematów. To wspólne twórcze działanie spowodowało integrację wszystkich uczestników obozu, którzy ze łzami żegnali się ostatniego dnia. Już nie możemy doczekać się kolejnej edycji EuroWeek i już dziś na nią zapraszamy.