Dzień Chłopaka na wesoło w klasie 5b

Dziewczynki z klasy 5b z okazji Dnia Chłopaka zorganizowały dla swoich kolegów pełne emocji i wrażeń gry i zabawy. Chłopcy odpowiadali na pytania. Za poprawną odpowiedź otrzymali nagrodę, za błędną musieli próbować różnych ciekawych przypraw.
Mieli także za zadanie za pomocą tylko i wyłacznie zmysłu dotyku odpowiedzieć, co znajduje sie w pudełku.
Dziękuję bardzo dziewczynkom za zaangażowanie i przygotowanie konkurencji dla chłopców.

Wychowawca kasy
Magdalena Bąkowsk-Tarnecka