Wycieczka do Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi 2019-09-29

24 września uczniowie kl. 3a i kl. 2b wraz z wych. P. Marzeną Jarmuł i p. Ewą Kisiel ,a także przy wsparciu p. Doroty i p. Ireny wybrali się do Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Dzięki p. Agnieszce - mamie Poli przygotowano dla nas wiele atrakcji. Mieliśmy okazję przejechać się wozami policyjnymi na sygnale i z "kogutami" , zwiedzić hangar z helikopterami policyjnymi, obejrzeć pokaz robota, który pokazał dzieciom usuwanie niebezpiecznych przesyłek. Każde z dzieci mogło wykonać odciski linii papilarnych dłoni oraz kciuków, wysłuchać pogadanki nt. bezpieczeństwa. Wycieczka była udana, zabawa wyśmienita. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom komendy za wszystkie atrakcje.