URODZINY KLASOWE W 5B

To już taka nasza klasowa tradycja. Co kwartał organizujemy w naszej klasie urodziny klasowe dla jubilatów kolejno z każdego kwartału .

23 września świętowaliśmy urodziny uczniów z III kwartału tj. Konrada, Weroniki, Magdy, Michała, Ines i  Tobiasza. Oczywiście na stole zagościły same same pyszności .

Dziękujemy mamie Madzi -  p.Monice Olczak i mamie Weroniki p.Karolinie Szymczak za  pyszne ciasta – sernik na zimno z galaretką i brzoskwiniami oraz kruche ciasto z malinami.

Specjalne podziękowania także dla p.Joanny Orkowskiej (mama Konrada) za pomoc w przygotowaniu naszej urodzinowej imprezy.

Wychowawca 5b

Magdalena Bąkowska-Tarnecka