Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "English High Flier"

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "English High Flier" (edycja XIX) dla uczniów klas 5, 6,7 i 8 odbędzie się w środę 27 listopada 2019 r.

Miłośnicy języka angielskiego w szkołach podstawowych oraz ponadpodstawowych mają okazję zgłosić się do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER do dnia 6 listopada 2019 roku. Konkurs odbędzie się 27 listopada 2019 r. w macierzystych szkołach uczniów. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste.

Szkolny Koordynator Konkursu

Magdalena Bąkowska-Tarnecka

Pliki

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego "English High Flier" dla uczniów klas 5, 6, 7 i 8

Informacje o konkursie znajdują się w pliku.
Pobierz plik 312 KB