Konkurs patriotyczno-religijny ,,Kocham Cię Polsko”

3 kwietnia 2019r uczniowie z kl. Vb i Vc  , wzięli udział w konkursie miejskim  ,,Kocham cię Polsko”, organizowanym przez Szkołę Podstawową  im. Św. Wincentego a Paulo w Pabianicach.

Celem konkursu było poznanie postaci wielkich Polaków oraz ich wpływu na historię Polski. Ukazanie wzorców osób świętych i zasłużonych dla rozwoju Polski oraz kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich.

Składamy wielkie gratulacje Jakubowi Subczyńskiemu i Arturowi Błochowi z kl. V b za zajęcie III miejsca!!!