OMNIBUS INTEGRACYJNY 2019-04-05

Już po raz piąty uczniowie szkół integracyjnych SP nr 1, SP nr 8, SP nr 9 oraz Zespołu Szkół Specjalnych nr 5 spotkali się w „Jedynce” na Międzyszkolnym Konkursie „Integracja zaczyna się w sercu”.

Uczestnicy wykazali się bardzo dużą wiedzą z zakresu przyrody, języka polskiego, znajomości filmów, zabytków Pabianic, ale również umiejętnością układania puzzli.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję.

Organizatorzy konkursu: A. Kociołek, M. Smolarek, G. Butryńska