Projekt edukacyjny „W świecie mitów”

11 marca odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego „W świecie mitów” realizowanego w klasie VB.

Uczniowie zaprezentowali przygotowane z wielkim zaangażowaniem zadania projektowe: drzewo genealogiczne bogów greckich, autoprezentację mieszkańców Olimpu, „Sprawę dla reportera” dotyczącą porwania Kory, rozprawę sądową przeciwko Prometeuszowi oraz prezentację multimedialną na temat związków frazeologicznych mających swoje źródło w mitologii.

Imponująca scenografia i pomysłowe stroje przyczyniły się do tego, że w tym dniu sala szkolna zmieniła się na chwilę w grecki Olimp.

Nauczyciel j. polskiego – Grażyna Butryńska