Witamy na naszej stronie

Witamy w ponad 120-letniej pabianickiej "Jedynce". Nasza placówka pragnie zapewnić uczniom jak najlepsze warunki do nauki oraz wszechstronnego rozwoju. Czynimy wszystko, aby Państwa pociechy czuły się w szkole bezpieczne, a środowisko było im przyjazne. Zapewniamy fachową opiekę wysoce wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, efektywnie kształcąc i wychowując Państwa dzieci.
Kadra Pedagogiczna

 

Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1
« powrót

DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN 2019-03-12

 W piątek 8 marca w klasie 2a obchodzono Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Była to także okazja do zorganizowania wyborów Miss i Mistera klasy.
To już kolejna edycja wyborów. W ubiegłym roku wybory wygrali : Anastazja i Julian i to Oni przez cały rok mogli się cieszyć tytułem Miss i Mistera klasy.
W tym roku walka była bardzo wyrównana, a oceny kolegów i koleżanek bardzo wysokie. O czym świadczy fakt, że wśród chłopców trzeba było przeprowadzić dogrywkę.

Ostatecznie jednak wygrala para: Anastazja i Paweł.
Zwycięzcom gratulujemy.