DZIEŃ KOBIET I MĘŻCZYZN 2019-03-12

W piątek 8 marca w klasie 2a obchodzono Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn. Była to także okazja do zorganizowania wyborów Miss i Mistera klasy.
To już kolejna edycja wyborów. W ubiegłym roku wybory wygrali : Anastazja i Julian i to Oni przez cały rok mogli się cieszyć tytułem Miss i Mistera klasy.
W tym roku walka była bardzo wyrównana, a oceny kolegów i koleżanek bardzo wysokie. O czym świadczy fakt, że wśród chłopców trzeba było przeprowadzić dogrywkę.

Ostatecznie jednak wygrala para: Anastazja i Paweł.
Zwycięzcom gratulujemy.