TEATR BANIEK MYDLANYCH

11 marca uczniowie klas 1a, 1b, 2a wybrali się na niesamowite przedstawienie.

Teatr Baniek Mydlanych to unikalne widowisko dla dzieci „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa”, w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane!

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny,
czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!
Info. teatrbaniek. pl