Przedstawienie szkolne

Przedstawienie „Opowieść wigilijna”

W dniu 5 lutego br. Uczniowie klasy VI b przygotowali dla koleżanek i kolegów z klas I-IV przedstawienie teatralne na podstawie znanej lektury „Opowieść wigilijna” K. Dickensa.

Scenariusz klasowego spektaklu opracował Maciej Duk z klasy VI b.  Stroje oraz elementy scenografii przygotowali uczniowie, którzy z wielkim zaangażowaniem wcielili się w role poszczególnych bohaterów literackich.

Widzowie zgromadzeni w pracowni języka polskiego z dużym zainteresowaniem oglądali występ aktorów i gromkimi brawami podziękowali za doskonały spektakl.

Opiekun występujących uczniów kl.VIb                                                                                         Elżbieta Grobelak