Native speaker

Kilka tygodni temu  po raz trzeci odwiedził nas zaprzyjaźniony z naszą placówką Brytyjczyk z zagranicy.  Tym razem nasz gość przeprowadził zajęcia z klasami najmłodszymi. Uczniowie mieli okazję samodzielnie przedstawić się w języku obcym, powiedzieć kilka słów o sobie oraz obejrzeć prezentację  o Londynie przygotowanej przez naszego gościa.  Przez moment  poczuliśmy się tak jakbyśmy byli w  przepięknej stolicy Anglii. Dziękujemy za poświęcony nam  czas i zapraszamy wkrótce ponownie.