Wigilia w klasie IIIb 2019-01-10

Wspominamy święta
Tak  niedawno cieszyliśmy się Świętami Bożego Narodzenia, które klasa III b zaplanowała nieco inaczej niż w poprzednich latach. Miały być  krótkie życzenia przy opłatku i wyjazd na wycieczkę do Łodzi.
Świętowanie Wigilii okazało się jednak wyjątkowe dzięki naszym wspaniałym mamom, które pojawiły się ze świątecznymi smakołykami. Panie oprócz pyszności przyniosły też dużo uśmiechu i ciepła, które w tym dniu udzielały się wszystkim. Muzyka kolęd, łamanie się opłatkiem i płynące z głębi serca życzenia były niezwykłym przeżyciem dla dzieci.
Potem pojechaliśmy na wycieczkę do Manufaktury Czekolady " Chokolate Story" w Łodzi, gdzie dzieci własnoręcznie przygotowały czekoladowe prezenty dla siebie i bliskich.

Było wspaniale! Jak dobrze, że możemy razem przeżywać takie piękne chwile.

Przygotowała: Irena Łojek