" GRUDNIOWE POJEDYNKI JEDYNKI"

17 grudnia 2018r. w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja miejskiego konkursu logopedyczno-sensorycznego " GRUDNIOWE POJEDYNKI JEDYNKI",  w którym wzięli udział uczniowie klas drugich SP 17, SP 16, SP 9, SP 8, SP 5, SP 2, SP 1.

W 7 konkurencjach dwuosobowe drużyny wykazały się nie tylko zdolnościami recytatorskimi, ale również umijętnościami i wiedzą z różnych dziedzin. O wygranej decydowała ilość punktów przyznana przez jury.

I miejsce zajęła drużyna z  SP nr 9 Ada Manios, Bartosz Witmajer

II miejsce SP nr 2 Karolina Stępnik, Mateusz Watała

III miejsce SP nr 5 Kinga Mamińska, Filip Kaczmarek

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że stanie się on już tradycją naszej szkoły.

Konkurs przygotowały: Ewa Górna, Katarzyna Zgarda – Dzwonnik.