Zajecia ekologiczne - Sposób na odpady.

W grudniu p. Katarzyna Zgarda- Dzwonnik i p. Anna Grabarz przeprowdziły cykl zajęć ekologicznych dla klas I których tematyką była segregacji śmieci. Głównym ich celem było wdrażanie do zachowań proekologicznych w życiu codziennym, które pozwalaja na prawidłowe funkcjonowanie środowiska przyrodniczego w najbliższym otoczeniu. Uczniowie między innymi poznali pojęcie segregacji i recyklingu oraz z dużym zaangazowaniem brali udział w dyskusjach, zabawach i grach multimedialnych.