Jasełka w SP1

Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Narodzeniu Pana Jezusa. 21.grudnia, w piątek w świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie z klasy VIII B, którzy przygotowali przedstawienie pod tytułem „Anielska Manufaktura”. Uroku inscenizacji dodał Taniec Aniołków wykonany przez uczennice z klasy II B oraz kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną atmosferą w wykonaniu uczniów z klasy V B i VI A. Po występie głos zabrała Pani Dyrektor, która złożyła całej społeczności szkolnej świąteczne życzenia.