Akcja " Poczytam ci, kolego!"

Od września uczniowie klasy IB uczestniczą w akcji " Poczytam ci, kolego!". Starsi koledzy i koleżanki z klasy IVA systematycznie odwiedzają pierwszaków i wprowadzają ich w świat literatury dla dzieci. Czwartoklasiści zapoznali już młodszych kolegów z " Plastusiowym pamiętnikiem " i " Kopciuszkiem" oraz z korzyściami płynącymi z umiejętności czytania. Zajęcia odbywają się w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" i potrwają do końca roku szkolnego.

Cykl spotkań przygotowały p. Ewa Kisiel- wych. kl. IB oraz p. Beata Jędrzejczyk - wych. kl. IVA