Akcja "Cała Polska czyta dzieciom" w kl. 2a 2018-12-10

5 grudnia do klasy IIa zawitał tata naszego kolegi Pawła, który przyłączył się do ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom" . W ramach tej akcji nasz gość przeczytał fragmenty książki " 10 niesamowitych przygód Neli", ktore przelatane byly prezentacją o zwierzętach morskich Afryki. W drugiej części spotkania uczniowie mieli okazję obejrzeć i dotknąć książek pisanelych afabetem Braille’a ( dla dzieci niewidomych ). Tata Pawła przygotował także zaszyfrowane zadanie dla każdego z uczniów wraz ze specjalnym kodem. Zajęcia były bardzo ciekawe. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali opowiadania. Serdecznie dziękujemy za spotkanie.