"List do Św. Mikołaja "

W piątek 30.11.2018 r. po raz kolejny Pabianicki Oddział PCK zorganizował akcję pod nazwą "List do Św.Mikolaja " tym razem na terenie Szkoły Podstawowej nr 8. W ten słoneczny lecz bardzo mroźny dzień uczniowie klasy 4b wraz z opiekunami p.M.Bąkowską-Tarnecką i p.Anią Ćwiklinską wybrali się więc do "Ósemki" aby napisać wyjątkowe listy do Mikołaja. Dlaczego te listy są takie wyjątkowe ? Ponieważ dzieci nie pisały w nich co chciałyby dostać pod choinkę, lecz dziękowały za to co mają-za rodzinę, zdrowie, przyjaciół. Relację z tego wydarzenia - wywiad z uczniami klasy 4b będzie można obejrzeć w Info Flesz w dniu 3.12.2018.

M.Bąkowska-Tarnecka