Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej

30 listopada odbył się w naszej szkole XIII - Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej dla dzieci klas IV - VI. Uczniowie musieli wykazać się znajomością Ewangelii św. Łukasza. Do konkursu zgłosiło się 13. dzieci. Wszyscy uczniowie zaimponowali nam ogromną wiedzą.  Do kolejnego etapu - rejonowego przechodzą Ci uczniowie, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów.Są to Julia kl. Va,  Karolina kl. VI a i Adam kl. VI b. Konkurs - etap szkolny przygotowały i przeprowadziły panie Beata Wolf oraz Magda Juszczak przy wsparciu pani wicedyrektor Angeliki Ziółkowska - Michułki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom a zwycięzcom życzymy powodzenia w dalszym etapie.