Reprezentacja SP1 na trzecim stopniu podium!

Reprezentacja  SP1 na  trzecim stopniu podium!

W dniu 15.11.2018r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Edukacji Narodowej w halowej piłce nożnej. Turniej odbył się w hali sportowej w  Ksawerowie. W zawodach wzięło udział 8 szkół podstawowych:

SP1 Pabianice, SP 125 Łódź, SP Petrykozy, Wola Zaradzynska, Ksawerów I, Ksawerów II, Towarzystwo Oświatowe Edukacja Lodz. Nasza reprezentacja wystąpiła w skladzie: Artur Szymański kpt., Piotr Marcinkowski, Wiktor Placek bramkarz, Jakub Olejniczak, Alan Zimoch, Olwier Michulk, Hubert Jarmakowski.

Opiekun drużyny-  Przemysław Pawłowski.