Czytelnicza Sztafeta Szkół

W dniu 10.10.2018r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Pabianicach odbyła się "Czytelnicza Sztafeta Szkół" .
W akcji propagującej czytelnictwo wzięli udział uczniowie klas IV a, IV b, V c i VIIb.Hasłem imprezy było 100 lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.
W ramach głośnego czytania utworów o charakterze patriotycznym- wierszy i prozy, nauczyciele: p. Beata Jędrzejczyk, p. Elżbieta Grobelak i p. Dorota Dauksza, ukazali różne aspekty patriotyzmu i poszanowania symboli narodowych.