2018-11-20

W świecie dinozaurów

W dniu 15.11.2018r. w klasie III b odbyła się kolejna lekcja z czwartkowej serii „Ciekawa lekcja dla kolegów i koleżanek”. Tym razem Janek Wolniak przeniósł nas w świat pradawnych gadów dinozaurów, których jest wielkim pasjonatem. Naukowe informacje nt. tych fascynujących zwierząt przekazywał, w czasie, gdy koledzy malowali ich szkice. Zdobyta wiedza wykorzystana została podczas zabawy figurkami gadów. Groźne scenki z dinozaurami mięsożernymi i przyjacielskie zabawy roślinożerców zainspirowane przez uczniów, pozwoliły powtórzyć ważne wiadomości nt. zwierząt i ich środowiska.

Na zakończenie Janek zaproponował zajęcia muzyczno – ruchowe, które rozbawiły całą klasę.

Gratuluję Jankowi wspaniałych pomysłów na lekcję i ciekawego hobby, a pozostałym uczniom zaangażowania i dobrego humoru!