Nocka w szkole

Pierwszym większym przedsięwzięciem członków SU było zorganizowanie "Nocki  w szkole". Uczniowie wraz z opiekunami zaplanowali tą imprezę na 26.10.2018r. W programie "Nocki w szkole" była gra "Escape Room" w tematyce halloweenowej, wspólna kolacja (pizza i krem z dyni), dyskoteka, konkursy oraz nocne projekcje filmowe. Rankiem wszyscy uczniowie posprzątali szkołę i po wspólnym śniadaniu wrócili do domu. Emocji było co nie miara . Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tej imprezy.