Pocztówka na 100 lecie Polski Niepodległej

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, w naszej szkole przeprowadzony został konkurs plastyczny.Należało przygotować pocztówkę
na 100 lecie Polski Niepodległej w dowolnej technice płaskiej. W konkursie uczestniczyli wszyscy uczniowie klas 4-7.Oprócz pocztówki każdy z uczestników zobowiązany był dokończyć zdanie: "Niepodległość dla mnie to..."Spośród wszystkich prac wyłoniono 10 najlepszych, które zostały nagrodzone w dniu świętowania w szkole 100 urodzin wolnej Polski.

Nagrodzeni uczniowie:

Julian Jagusiak kl. Vb,   Maja Wawrzyniak kl. Va, Kajetan Marciniak kl.VII b,  Tobiasz Adach kl. IVb, Wiktoria S. kl.VIb, Amelia Kisiel kl. Vb,  Maria Kisiel kl. Vb, Antoni Błoch  kl. Vb, Zuzannna Koteras kl. VIa,  Wiktor Zakrzewski kl. Vc

Z klas młodszych udział wzięli uczniowie z klasy III B. Wśród nich wyróżniono prace Franciszka Kisiela i Michała Szena.

GRATULUJEMY!!!

Przygotowała:  B.Debich