Wycieczka do Fabryki Bombek

6 listopada uczniowie kl. IIA oraz kl. IIIA wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Fabryki Bombek w Łodzi.
Przecież święta już tuż, tuż. Trzeba zobaczyć jak modnie w tym roku ubrać swoje choinki , co słychać w „świątecznej modzie”.

„Wiktoria” to niewielka, rodzinna manufaktura bombek choinkowych. Wszystkie bombki wytwarzane są ręcznie. To jeden ze światowych liderów, wyznaczający nowe trendy. Ich bombki cenione są za wysoką jakość oraz wyjątkowe kształty. Wszystkie produkty to towar eksportowy.
Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda proces powstawania bombek , zobaczyły kolejne etapy: od szklanej rurki to pięknego dział sztuki. Podziwiali jak tworzy się szklane figurki. Cudeńka jakie zobaczyli podczas wycieczki zapierały dech w piersiach, a oczy błyszczały z zachwytu. Pani Ania – właścicielka oraz pracownicy firmy „Wiktoria” stworzyli przemiłą, ciepła atmosferą dla swoich gości. Każdy wrócił do domu z pamiątkową bombką ze swoim imieniem.