Ciekawe zajęcia dla kolegów i koleżanek. 2018-10-30

W klasie III b w każdy czwartek uczniowie mogą przygotować jedną lekcję według własnego pomysłu.

Dnia 25.10.2018 r. uczeń Mikołaj Kozłowski przygotował zajęcia dla swoich kolegów i koleżanek. Przez 45 minut wszyscy doskonale się bawili przy stanowiskach z atrakcyjnymi grami, które przyniósł Mikołaj. Lekcja ucząca współdziałania w grupie, kultury bycia z sobą i empatii pogłębiła wzajemne więzi. Dzieciaki spisały się fantastycznie. Przez cały czas panowała przyjazna atmosfera i dobry humor. Wychowawczyni gratuluje klasie zgodnej współpracy i dziękuje organizatorowi Mikołajowi za świetny pomysł na lekcję!