EUROWEEK 2019r

EUROWEEK  23 – 27.01.2019

Zapraszamy uczniów klas IV – VIII na kolejną edycję obozu szkoleniowego „Euroweek – Szkoła Liderów”. Organizatorem obozu jest Fundacja Euroweek, posiadająca wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej na rzecz młodzieży   Zajęcia będą prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń. Zajęcia prowadzone języku angielskim mają na celu:

rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych dzieci

przybliżenie innych kultur

zintegrowanie z rówieśnikami

rozwinięcie umiejętności społecznych

naukę współpracy

wzmocnienie pewności siebie i otwartości wobec innych

Uczestnicy zakwaterowani będą w jednym z ośrodków w Długopolu lub okolicy.

Przybliżony koszt wyjazdu to 480 zł (zakwaterowanie, wyżywienie, transport)

Chętnych prosimy o wpłatę 100 zł zaliczki do 31.10.2018.

Bliższych informacji udzielają: p. Katarzyna Jagusiak, p. Katarzyna Kowalska