Złota Klasa 2018 2018-10-09

Po ubiegłorocznym sukcesie rusza druga edycja Złotej Klasy. Tym razem postanowiono zrobić dwie kategorie:
Złota Klasa - dla klas ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z powiatu pabianickiego.
Złote Przedszkole - dla przedszkoli z powiatu pabianickiego.
- Akcja polega na zebraniu jak największej wartości „złotych” monet o nominałach 1, 2, i 5 groszy.
- Zebrane monety zostaną przeliczone wg ich wartości nominalnej, największa zebrana kwota zdecyduje o zwycięstwie klasy.
- Wyniki konkursu zostaną przedstawione podczas głównego finału 27 WOŚP tj. w dniu 13.01.2019 r.
- Akcja odbywa się na zasadzie „Imprezy zamkniętej”. Obowiązuje bezwzględny zakaz kwestowania poza terenem zgłoszonej szkoły.