Witamy na naszej stronie

Witamy w ponad 120-letniej pabianickiej "Jedynce". Nasza placówka pragnie zapewnić uczniom jak najlepsze warunki do nauki oraz wszechstronnego rozwoju. Czynimy wszystko, aby Państwa pociechy czuły się w szkole bezpieczne, a środowisko było im przyjazne. Zapewniamy fachową opiekę wysoce wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, efektywnie kształcąc i wychowując Państwa dzieci.
Kadra Pedagogiczna

 

Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1
« powrót

„Bezpieczny w domu, w szkole i na ulicy ”

„Bezpieczny w domu, w szkole i na ulicy ” – pod takim hasłem rozpoczęła się w młodszej grupie wiekowej akcja mająca na celu przypomnienie dzieciom jak bezpiecznie poruszać się po drodze, bezpiecznie bawić się w szkole i w domu oraz jak zachować się w niebezpiecznych  sytuacjach. W ramach akcji uczniowie będą mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach i zajęciach z policją, strażą miejską , strażakami oraz ratownikami medycznymi.