Sztafetowe biegi przełajowe

2 października odbyły się sztafetowe biegi przełajowe, w których brali udział nasi uczniowie w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Również nastąpiło podsumowanie indywidualnych i drużynowych biegów przełajowych, zapoczątkowanych we wrześniu. Indywidualnie Julia Koryzna z klasy V zajęła 4 miejsce i reprezentowała nasz powiat na mistrzostwach wojewódzkich w Uniejowie. W roczniku 2008, 4 lokatę zdobył Daniel Kardas. Drużynowo wypadliśmy jeszcze lepiej, gdzie grupa młodsza chłopców, została Mistrzami Powiatu Pabianickiego jednocześnie awansując do dalszych rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.

W sztafetowych biegach przełajowych, bardzo dobrze spisali się chłopcy w ramach Igrzysk Dzieci, gdzie zajęli wysokie  4 miejsce. Dziewczynki Naszej Szkoły również brały udział, ale nie dorównały chłopcom.  Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy!