Dostęp do dziennika elektronicznego

Rodzicu, otrzymałeś dostęp do dziennika elektronicznego

Aby zobaczyć informacje o swoim dziecku:

1. W wyszukiwarce wpisz adres dziennika elektronicznego: https://uonetplus.vulcan.net.pl/pabianice
Wyświetli się powitalna strona systemu.
2. Kliknij przycisk Zaloguj się, a następnie - Przywracanie dostępu.
3. Przepisz znaki z obrazka i wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy.
4. Kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
5. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło.
6. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.
7. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
8. Przeglądaj informacje o swoim dziecku, otwierając poszczególne zakładki.
Informacje na temat poruszania się w programie znajdziesz na zakładce Pomoc

Pliki

Pobierz plik 403 KB