Pomarańczowo i sportowo

„Jedynka” dominowała na zawodach powiatowych „Pomarańczowo i sportowo” – ze szkoły na igrzyska olimpijskie śladami olimpijczyka Artura Kozłowskiego.

28 maja 2018 roku w Parku Wolności odbyły się Zawody biegowe, „Śladami Artura Kozłowskiego” Jest to cykl bezpłatnych imprez sportowych promujących aktywny tryb życia. Z naszej szkoły wystartowało aż 35 uczniów, na różnych dystansach.
Zdobyliśmy 5 pucharów i awansowaliśmy do finału, a uczniowie otrzymali pamiątkowe medale, upominki i pożywienie w trakcie trwania zawodów.
Nasi sportowcy zdobyli:

·         Dystans 400m

II miejsce: Dawid Potargowicz, Stella Bartos, Filip Banat, Natan Piątkowski,Mateusz Świderek

III miejsce: Oskar Chałaśkiewicz, Kacper Zarzycki, Wiktor Sokołowski, Julian Krysiak,Dawid Szymański

IV miejsce: Agata Furmańska, Paweł Pietrzak, Igor Stępiński, Artur Stępiński, Jakub Bartczak

·         Dystans 800 m

II miejsce: Oliwier Michułka, Hubert Jarmakowski, Jakub Olejniczak, Piotr Marcinkowski, Alan Zimoch.

·         Dystans 1000 m

II miejsce: Sławek Makowski, Dawid Marcinkowski, Mateusz Urbaniak, Martyna Spałka, Patrycja Roszak.

Serdeczne podziękowania należą się Rodzicom, którzy podczas biegu bardzo nas wspierali i dopingowali.

Opiekunami grup byli:  Jolanta Duliniec, Kamila Myszka – Marcinkowska i Bartosz Zawiasa.

Teraz mamy dużo czasu, aby jeszcze potrenować przed finałami w Zduńskiej Woli, które odbędą się dnia 08. 10. 2018r.

Trzymajcie kciuki!