Witamy na naszej stronie

Witamy w ponad 120-letniej pabianickiej "Jedynce". Nasza placówka pragnie zapewnić uczniom jak najlepsze warunki do nauki oraz wszechstronnego rozwoju. Czynimy wszystko, aby Państwa pociechy czuły się w szkole bezpieczne, a środowisko było im przyjazne. Zapewniamy fachową opiekę wysoce wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, efektywnie kształcąc i wychowując Państwa dzieci.
Kadra Pedagogiczna

 

Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1 Szkoła Podstawowa Numer 1
« powrót

Akademia Przyszłości

W piątek 25 maja uczniowie objęci programem Akademii Przyszłości i ich wolontariusze pojechali na wycieczkę do Manufaktury w Łodzi. Chłopcy wraz z wolontariuszem Piotrem poszli do Arena Laser Games na grę w laserowy paintball, a dziewczynki z Anią udały się do Experymentarium w celu poznawania zagadnień z wielu dziedzin nauki, techniki oraz kultury. Po świetnej ponad półgodzinnej zabawie, nie mogliśmy odmówić sobie zjedzenia lodów i spaceru po Manufakturze. Następnie wróciliśmy tramwajem do naszej szkoły, gdzie czekali już na nas rodzice. Kolejna ciekawa wycieczka dla naszych uczniów z Akademii już za tydzień z okazji Dnia dziecka.

Koordynator szkolny – Kamila Myszka - Marcinkowska