XIII edycja konkursu "Omnibus"

W dniu 18 kwietnia w naszej szkole odbyła się XIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Ogólnej  „Omnibus”. Udział w konkursie wzięło 7 pabianickich szkół. Pytania konkursowe wymagały dużego zaangażowania i wiedzy ponadprzedmiotowej.

W tegorocznej edycji zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 14, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 17, a na trzecim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 5.

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom posiadanej wiedzy i umiejętności.

Konkurs przygotowały : Agnieszka Kociołek, Magdalena Smolarek, Grażyna Butryńska.