Językowy Konkurs Recytatorski

12.04 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski " Potyczki Poliglotów" w języku angielskim i niemieckim. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy IV b - Antoni Błoch (język angielski) i uczeń klasy VII b - Dawid Marcinkowski (język niemiecki). Antoni zaprezentował wiersz Shel Silverstein "I am sick", natomiast Dawid  wyrecytował wiersz James Kruss " Beim Kaufmann".
 Antoniemu Błochowi udało się zajął II miejsce w swojej kategorii wiekowej.
Serdecznie gratulujemy obu reprezentantom naszej szkoły i liczymy na udział w konkursie w przyszłym roku!