Konkrs matematyczno - przyrodniczy

28 lutego uczniowie klas V –VII wzięli udział w  Konkursie matematyczno – przyrodniczym (drużynowym), którego celem było poszerzenie ich wiedzy i umiejętności  nt. powietrza, jego zanieczyszczeń oraz  niekorzystnych zjawisk związanych z zanieczyszczeniem atmosfery typu smog, kwaśne deszcze, dziura ozonowa, czy efekt cieplarniany. Uczniowie rozwiązywali zadania w oparciu o analizę i interpretowanie  tekstów przyrodniczych, tabel, map tematycznych i wykresów.  Zmagania konkursowe wygrała drużyna w składzie Natalia Mizera, Weronika Peć, Igor Berner.       GRATULUJEMY!!!