Wycieczka do Manufaktury Czekolady

Dn.14 marca uczniowie kl.1a pod opieką p. Marzeny i p.Ani wybrali się do Manufaktury Czekolady na czekoladowe warsztaty. Dzieci wysłuchały opowiadania o tym, jak powstaje czekolada, zobaczyły proces tworzenia masy czekoladowej, otrzymali do posmakowania ziarno kakaowca. Każdy z uczniów zaprojektował i wykonał własną tabliczkę czekolady, z przeróżnymi dodatkami i pięknie ją sam zapakował. Na zakończenie otrzymaliśmy kubek gorącej czekolady oraz pamiątkowe dyplomy. Można było zakupić także coś słodkiego dla bliskich. To był miło spędzony czas.Ten wyjazd długo będziemy jeszcze wspominać.